Статті

  Договір підряду з фізичною особою або іншими словами цивільно-правовий договір.   Фізична особа може виконувати роботи як за трудовим…
Не мало підприємств України на підставі отриманих  ліцензії та дозволів на виконання  робіт підвищеної небезпеки виконують ремонт та технічне обслуговування…
Чи може ТОВ працювати  без директора. Відповідно до стаття 65 Господарського кодексу України управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих…
Грошовим, за змістом статей 524, 533 - 535, 625 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України), є виражене в грошових…
З  02 листопада 2016 року набув чинності ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації…
Як саме відбувається процедура спадкування?
ЧОМУ ВІДМОВЛЯЮТЬ У ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗЕМЛІ ЧЛЕНАМ САДІВНИЧИХ ТОВАРИСТВ.
Хто має платити 25000 гривень? Чи можна уникнути обов’язку сплати податку.
Хто має платити за повірку лічильників у 2016 році? Наближення до Європейського рівня.
Хто має право на утримання та у якому розмірі? Які особливості необхідно знати.
Збільшено розмір страхового відшкодування. Як отримати відшкодування за новим розміром.

Читайте також

  • Зразок договору підряду

    Зразок договору підряду

  • Договір підряду

    Договір підряду

      Договір підряду з фізичною особою або іншими словами цивільно-правовий договір.   Фізична особа може виконувати роботи як за трудовим

    Детальніше...
  • Щодо проведення взаєморозрахунків з твердою ціною по ДСТУ

    Щодо проведення взаєморозрахунків з твердою ціною по ДСТУ

    Не мало підприємств України на підставі отриманих  ліцензії та дозволів на виконання  робіт підвищеної небезпеки виконують ремонт та технічне обслуговування

    Детальніше...
  • Чи може ТОВ працювати  без директора?

    Чи може ТОВ працювати без директора?

    Чи може ТОВ працювати  без директора. Відповідно до стаття 65 Господарського кодексу України управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих

    Детальніше...
  • До ОСББ, ЖБК та ОК, не можуть бути застосовані штрафні санкції у разі перевищення договірної величини споживання електричної енергії (потужності).

    До ОСББ, ЖБК та ОК, не можуть бути застосовані штрафні санкції у разі перевищення договірної величини споживання електричної енергії (потужності).

    НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЛИСТ від 29.11.2016 р. N 12856/20.2/7-16 У зв'язку

    Детальніше...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лічильники