Юридична консультація онлайн

Задати питання
Залишилось 1000 символів
COM_SMFAQ_FORM_CAPTCHAОновити
Подскажите пожалуйста.Как мне продать не приватизированный участок в с.Кошарах (СТ "Дельта".) Все документы готовы,только Одесский обл.совет дает отказ для дальнейшей приватизации. Пишут,что он находится в придуманной зоне 2 км.
для розрахунку транспортного податку у 2016 році середньоринкова вартість автомобіля брать з ПДВ чи без ПДВ
Добрый день! 1) Нужно ли заверять подписи на Уставе нотариусом в 2016г? 2) можно ли в Уставе указать абсолютно все виды деятельности, как в образце, который у Вас на сайте 3) если участник ТОВ один, то составляется протокол или решение и как этот момент прописывается в Уставе?
Где я могу получить информацию о своей недвижимости (праве собственности)- квартире.
Скажите, пожалуйста, у меня на руках есть технический паспорт га квартиру, больше никаких документов нет. Приватизировали мы эту квартиру в 90-х годах. Нужно ли нам сейчас получать свидетельство на право собственности или достаточно тех паспорта.
Добрый день! В г. Южный был переименован проспект Ленина на проспект Мира. У меня документы на квартиру со старым адресом. Как я должен поменять название в документах.
Хочу сделать арочный проём в не несущей стене своей квартиры. Нужно ли получать какие-то разрешения?
Я у 2015 році купив земельну ділянку у селі площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства. На даний час я маю намір побудувати на цій землі будинок, але коли я звернувся до районної архітектури, то мені сказали що я не зможу побудувати будинок на землі і мені необхідно міняти документи на землю. Поясніть мені чи має рацію працівник архітектури, якщо так, то що мені необхідно робити?
Мій чоловік уподобав земельну ділянку та має намір її придбати. Чи буду я мати якісь права на дану земельну ділянку у випадку розлучення, якщо офіційним покупцем буде лише мій чоловік?
У сільській раді видали рішення на приватизацію землі під моїм будинком, куди я маю звернутися з цим рішенням для подальшої приватизації?
powered by smfaq

Читайте також

  • Зразок договору підряду

    Зразок договору підряду

  • Договір підряду

    Договір підряду

      Договір підряду з фізичною особою або іншими словами цивільно-правовий договір.   Фізична особа може виконувати роботи як за трудовим

    Детальніше...
  • Щодо проведення взаєморозрахунків з твердою ціною по ДСТУ

    Щодо проведення взаєморозрахунків з твердою ціною по ДСТУ

    Не мало підприємств України на підставі отриманих  ліцензії та дозволів на виконання  робіт підвищеної небезпеки виконують ремонт та технічне обслуговування

    Детальніше...
  • Чи може ТОВ працювати  без директора?

    Чи може ТОВ працювати без директора?

    Чи може ТОВ працювати  без директора. Відповідно до стаття 65 Господарського кодексу України управління підприємством здійснюється відповідно до його установчих

    Детальніше...
  • До ОСББ, ЖБК та ОК, не можуть бути застосовані штрафні санкції у разі перевищення договірної величини споживання електричної енергії (потужності).

    До ОСББ, ЖБК та ОК, не можуть бути застосовані штрафні санкції у разі перевищення договірної величини споживання електричної енергії (потужності).

    НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЛИСТ від 29.11.2016 р. N 12856/20.2/7-16 У зв'язку

    Детальніше...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лічильники